Karaköprü Belediye spor Beyaz grupta yer aldı Karaköprü Belediye spor Beyaz grupta yer aldı
Bölgesel Amatör Ligi 8. Grup’ta mücadele eden Viranşehir Belediyespor, şampiyonluk parolasıyla başladığı ligde hedefine ulaşmayı başardı. Ligin 24. Haftasında sahasında Kilisspor’u ağırlayan Viranşehir Belediyespor, taraftarının verdiği müthiş destekle rakibini gol yağmuruna tuttu. Sahadan 7-0’lık galibiyetle ayrılmayı başaran Viranşehir, sezonu şampiyonlukla tamamladı ve 3. Lig’e yükseldi.
Viranşehir İlçe Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Viranşehir Belediye Başkanı Bedriye Yorgun, ASKF yöneticileri ile çok sayıda taraftar izledi.
VİRANŞEHİR’DE BÜYÜK ÇOŞKU
Viranşehir Belediyespor’un şampiyonluğu ilan etmesinin ardından ilçede büyük sevinç yaşandı. Maç sonunda Viranşehir Belediye başkanı Bedriye Yorgun, teknik heyet ve futbolcular ile taraftarlar şampiyonluğu doyasıya kutladı. Viranşehir Belediye Başkanı Bedriye Yorgun, sezonu şampiyonlukla tamamlayan Viranşehir Belediyespor’un teknik heyeti ile futbolcularını tebrik etti.
Viranşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Süleyman Çelik, yaşadıkları şampiyonluktan dolayı büyük sevinç yaşadıklarını belirterek, teknik heyet ve futbolcuları aldıkları bu şampiyonluktan dolayı tebrik etti.
Viranşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Güllü, Kilisspor’u yenerek Viranşehir’in 37 yıllık yaşadığı 3. Lig hasretini sonlandırdıkları için mutlu olduklarını belirterek, bu başarıda emeği olan futbolcularını, kulüp yönetimini ve tüm maçlarda kendilerini yalnız bırakmayan taraftarlarına teşekkür etti.