Şanlıurfa’da Turistik Bölgeler Nefes Aldı Şanlıurfa’da Turistik Bölgeler Nefes Aldı
Yürüttüğü temel belediyeciliğin yanında, sosyal belediyecilik anlamında da vatandaşlara en iyi şekilde hizmet veren Viranşehir Belediyesi, Üniversiteye giriş (YKS) sınavlarına hazırlanan öğrencilere de desteğini sürdürüyor.
Bu kapsamda Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatları Viranşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Genç Bilgi evinde YKS ve KPSS ‘ye hazırlanan öğrenci ve gençlere yönelik gerçekleştirdiği Kaynak kitap seti dağıtımının ardından İlçe Kaymakamlığına bağlı Viranşehir Aile Destek Merkezi'nde YKS’ye hazırlanan öğrencilere de kaynak kitap seti dağıtıldı.
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, beraberinde Belediye Meclis üyeleri, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Adnan Emre ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Songul Burun ile birlikte YKS Sınavlarına hazırlanan 60 Kız öğrenciye kaynak kitap seti dağıtımında bulundu.
Aile Destek Merkezindeki sınıfları dolaşıp KPSS’ye hazırlanan öğrencilerle bir araya gelen Başkan Ekinci, gençlerle bir süre sohbet edip, katılacakları sınavlarda başarılar diledi. Eğitimin önemine vurgu yapan Başkan Ekinci, Kendilerinden destek öğrencilerden başarı beklediğini söyledi.
Göreve geldikleri günden bu yana öğrencilere, gençlere ve eğitime büyük destek verdiklerini belirten Ekinci, gençlere yönelik destelerinin artarak devam edeceğini kaydetti.
Öğrencilerin deneme sınavı taleplerini de geri çevirmeyen Başkan Ekinci, Öğrencilere deneme destek sözü verdi.
Aile Destek Merkezi'nde YKS’ye hazırlanan öğrencilere ise, desteklerinden dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.
Kitap seti dağıtım töreni çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
Editör: Haber Merkezi