Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin girişimleri sonucu Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçede yapılan ve yapılacak altyapı ve üst yapı çalışmaları ile ilgili toplantı yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül başkanlığında düzenlenen toplantıya; Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ŞUSKİ Genel Müdürü Muhammed Said Güllüoğlu, Viranşehir Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve daire başkanları katıldı. Toplantıda, Viranşehir ilçesinde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında brifing verildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa genelinde her ilçeye adil bir şekilde hizmet götürdüklerini belirterek, “Bu anlamda altyapı ve üst yapı başta olmak üzere yaptığımız tüm çalışmaların Viranşehir’imize ve Şanlıurfa’mıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Haliliye’de Bayram Öncesi Kapsamlı Denetimler Sürüyor Haliliye’de Bayram Öncesi Kapsamlı Denetimler Sürüyor

Başkan Ekinci de, ilçeye verdiği destek ve hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkürlerini iletti.