Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin önemli duyuru! Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin önemli duyuru!
Temiizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından her gün yürütülen rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra vatandaşların yoğun olarak kullandığı Eski Urfa, Eski Derik, Karacadağ ve Ceylanpınar caddeleri tazyikli suyla yıkandı.
Daha yaşanabilir bir kent ve temiz bir çevre için çalışan Viranşehir Belediyesi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kentin en kalabalık olan olarak kullanılan 4 ana caddede gece boyu temizlik ve yıkama çalışması gerçekleştirdi.
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci yürütülen temizlik ve yıkama çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, vatandaşların genel sağlığını ilgilendiren konularda son derece hassas davrandıklarını belirterek, belediye çalışmalarının olmazsa olmazlarından birisinin de çevre temizliği olduğunu ifade etti.
Başkan Ekinci, “İlçemizin temizliği ile ilgili Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz gece gündüz demeden oldukça titiz bir şekilde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Her gün yapılan rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra yol ve kaldırım yıkama çalışmalarımız iş ve çalışma programımız dahilinde devam edecek” dedi.
Viranşehir Belediyesince Temiz ve sağlıklı bir çevre için yapılan çalışmalar vatandaşlardan büyük takdir topladı.
Başlatılan uygulamadan memnun kalan vatandaşlar, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkürlerini ileterek ekiplere kolaylıklar diledi.