Kimliğini unutan Öğrencinin İmdadına Polis yetişti Kimliğini unutan Öğrencinin İmdadına Polis yetişti

Vali Hasan Şıldak, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yıl Sonu mesajı yayınladı. Mesajında BİGEP uygulamalarına, LGS ve YKS’de alınacak sonuçlara değinen Vali Şıldak, Şanlıurfa’nın eğitim başarısını yukarıya çekebilme adına çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Sosyal medya aracılığıyla yaptığı paylaşımında Vali Şıldak, “Bir Eğitim Öğretim Yılının daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Şanlıurfa’da Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) coşkusu ve hareketliliği ile dolu dolu geçti. Okul yöneticilerimiz, değerli öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz eğitim süreçlerine daha istekli olarak katıldılar. Çok çalıştılar, verim ve başarı oranı da yükseldi. Şimdi tatil zamanı; dinlenmek ve yeni eğitim yılına hazırlanmak için güzel bir fırsat. Tatilde eğitimcilerimizin ve öğrencilerimizin gelecek yıl için hedeflerini ve yol haritalarını belirlemelerini kendilerini güncellemelerini de öneriyorum. Tatil dönemi içinde iki merkezi sınavın sonuçlarını da heyecanla bekliyor olacağız. LGS ve YKS'de bu yıl Şanlıurfa’nın başarısını artıracağını ümit ediyorum.

Sevgili öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz; önümüzdeki Eğitim Öğretim Yılında Başarı İzleme Ve Geliştirme Projesi’ni bütün okullarımızda daha büyük bir eğitim rüzgarı olarak geniş bir katılım ve sahiplenme ile hep birlikte uygulamaya devam edeceğiz. Bütün öğrencilerimize ve öğretmenlerimize güzel bir tatil dilerken öğrencilerimizin kıymetli ailelerine de selamlarımızı gönderiyoruz” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi