Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri şehrin farklı noktalarında eş zamanlı asayiş uygulaması gerçekleştirildi. Yapılan uygulamada sürücülere GBT sorgusu yapılırken, kurallara uymayan araçlar ise denetlendi.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube ekipleri akşam saatlerinde Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü ilçelerindeki birçok noktada suç ve suç unsurlarının tespiti ve yakalanması için eş zamanlı asayiş uygulaması başlattı. 60 ekip, 205 polisin katılımıyla gerçekleştirilen uygulamada, 991 şahıs sorgulandı, 14 iş yeri 167 araç, 7 motosiklet denetlendi. 4 Bin 64 lira para cezası uygulandı ekipler yaptıkları aramalarda ruhsatsız silah, bir miktar uyuşturucu madde ile çok sayıda sopa ve bıçak ele geçirdi. Malzemelere el koyan polis, aralarında çeşitli suçlardan aranan 6 kişi yakalanırken 11 şüpheliyi yakalanarak idari para cezası uygulandı.

Şüpheliler sağlık kontrolünden geçirilerek emniyette götürüldü.

Haliliye Belediyesi, Bayramın İlk Günü Tüm Ekipleriyle Seferber Oldu Haliliye Belediyesi, Bayramın İlk Günü Tüm Ekipleriyle Seferber Oldu