Şanlıurfa’da son günlere sık sık elektrik kesintileriyle gündeme gelmeye başladı. AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, Grup Toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelerek kentteki elektrik kesintileri sorununu iletti.

Şanlıurfa’da kaymakamlar değişti! Şanlıurfa’da kaymakamlar değişti!

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Cevahir Asuman Yazmacı, İbrahim Eyyüpoğlu, Hikmet Başak ve Mehmet Faruk Pınarbaşı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. Toplantıda  TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş’un da yer aldı.

Milletvekilleri Şanlıurfa’da son günlerde yaşanan elektrik kesintileri sorununu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yapılan görüşmeye ilişkin paylaşımda bulunan Milletvekili Yazmacı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“TBMM’deki Grup Toplantımızın ardından Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Meclis Başkanımızın makamında ziyaret ettik. Şanlıurfa milletvekili arkadaşlarımızla birlikte kentimizde son dönemde yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili sorunu ve vatandaşlarımızın DEDAŞ’ın faaliyetleri ile ilgili beklentilerini ilettik. Bizleri kabul edip, sabırla dinleyen Sayın Cumhurbaşkanımız @RTErdogan'a şükranlarımızı arz ederim.”

Editör: Haber Merkezi