Viranşehir Belediyesi ile İlçe Kaymakamlığı organizasyonunda Yenişehir mahallesinde bulunan Belediye spor kompleksinde muhtarlara yönelik iftar programı düzenlendi.

Yoğun ilginin olduğu İftar yemeğine, İlçe Kaymakamı Önder Çengel, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Tuncay, İlçe Jandarma Komutanı Uğur Güleç, Viranşehir Emniyet Müdürü Zekeriya Baran, Belediye Başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, kurum müdürleri, belediye birim müdürleri, İlçe merkez ve kırsal mahalle muhtarları katıldı.

Kaymakam Önder Çengel ve Belediye Başkanı Salih Ekinci, İftar öncesi masaları tek tek gezerek, muhtarlarla yakından ilgilendi.

Muhtarların Ramazan ayını tebrik eden Kaymakam Çengel ve Başkan Ekinci, katılımlarından dolayı muhtarlara teşekkür etti.

Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, ezanın okunması ile birlikte iftarlar açıldı.

Mübarek Ramazan ayının manevi güzelliği ve bereketine vurgu yapıldığı iftar programında birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

İftar programından dolayı İlçe Kaymakamlığı ve Viranşehir Belediyesine teşekkür eden muhtarlar, iftar sonrası mahallelerin sorun ve talepleri hakkında Kaymakam Önder Çengel ve Başkan Ekinci ile istişarelerde bulundu.