​Şanlıurfa Bölge Müdürlüğüne bağlı Diyarbakır Orman İşletme Müdürlüğü emrinde 1 adet geçici (aşçı) işçi alımı yapılacaktır.

Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ostim Hizmet Merkezi tarafından ekte yer alan işyerlerimize yapılan başvurulardan talep edilen kontenjan sayısının 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar yedek aday Noter huzurunda 15/05/2024 Çarşamba günü saat 13:00’da Çankaya Mahallesi, 2013 Sokak No:2/A Karaköprü / Şanlıurfa (10. NOTER) adresinde çekilecek kura ile belirlenecektir. Başvuru sayısı talep edilen işgücü sayısının 4 katını geçmeyen pozisyonlar için noter kurası çekilmeyecektir.

“Öncelikli Olanlardan Kuraya Katılacaklar” talep edilen işgücü sayısının 4 katından az olması halinde kuraya tabi tutulmayacaktır. Noter kurasından çıkan asil ve yedek adaylar Bölge Müdürlüğümüz web sayfasında duyurulacak olan tarih aralığında evrak teslimi yapacaktır. Adaylar sosyal mesafe kurallarına riayet ederek noter huzurunda yapılacak kura çekimini izleyebileceklerdir.

Noter huzurunda çekilen kura sonuçları 17/05/2024 tarihine kadar Bölge Müdürlüğümüz (https://www.ogm.gov.tr/sanliurfaobm) web sayfasında ilan edilecektir.

Karaköprü’de yeni yol seferberliği sürüyor Karaköprü’de yeni yol seferberliği sürüyor

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır. İlanen duyurulur.

Başvurusu kabul edilenler listesine Bölge Müdürlüğümüz web sitesi duyurular bölümünden ulaşabilirsiniz.