Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Hürriyet Mahallesinde 2.Etap çalışmaları kapsamında asfalt öncesi hazırlık çalışması başlatıldı.

ŞUSKİ ve DEPSAŞ ekipleri tarafından Hürriyet Mahallesinde gerçekleştirilen altyapı çalışmalarının tamamlanması ile kolları sıvayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kazıdan dolayı bozulan ana caddeleri yeniden asfaltlamak için çalışmalara başladı.

Gerçekleştirilen 2.Etap çalışmaları kapsamında asfalta hazırlık çalışması yürüten ekipler, çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlayarak asfalt serimine geçmeyi hedefliyor.

İlçe genelinde yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, “Ekiplerimiz hazırlanan plan ve program dahilinde ilçemiz genelindeki çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Alt yapısı bitirilen tüm mahallelerimizin cadde ve sokaklarını sil baştan yenilemeye devam ediyoruz. Hürriyet Mahallemizde 2.etap çalışmaları kapsamında bir taraftan asfalta hazırlık çalışması, bir taraftan da kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Viranşehir Belediyesi olarak tüm mahallelerimizde ihtiyaç duyulan çalışmaları gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Sürdürülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.