Esentepe bölgesinde bulunan Urfa City Avm içerisinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret eden İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim burada esnaf ve vatandaşlardan tam destek aldı.
14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Milletvekili Genel seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmeyen ve çalışmalarına aralıksız devam eden İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, seçim çalışmaları kapsamında Yıldız Meydanı, Sarayönü ve son olarak Esentepe bölgesinde bulunan Urfa CİTY Avm içersinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek onlardan destek istedi.
Şanlıurfalıların yakından tanıdığı bir isim olan ve Şanlıurfaspor’u 5 dönem boyunca başarılı bir şekilde başkanlık yapmış olduğu dönemlerde büyük emeği olan ve şu an ise 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden ve şampiyonluğun en büyük adayı olan Şanlıurfaspor’da başkanlık yapan İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı iş adamı Emin Yetim, seçim çalışmaları kapsamında Yıldız Meydanı, Sarayönü ve son olarak Esentepe bölgesinde bulunan Urfa CİTY Avm içersinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaretinde büyük teveccüh gösterdiler.
Şanlıurfaspor’un başarısı için nasıl mücadele ettiğini ifade eden İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, aynı azim ve kararlılığı Şanlıurfa için siyaset arenasında da göstereceğinden kimsenin şüphesi olmasın diyerek kendisine büyük ilgi ve alaka gösteren esnaf ve vatandaşlara teşekkür ederek 14 Mayıs günü için destek istedi.