İlçenin planlı yapı alanına sahip tek mahallesi Batıkent TOKİ’de önceki yıl hizmete sunulan aile otağı ve hemen yanında yapımı tamamlanan Botanik Park’ı görenler, Başkan Kuş’u tebrik ederek hizmetlerinin devamını diliyor.

Şehrin sıcak havasından uzaklaşıp serin ve ferah bir ortamda bulunmak isteyenler için yaz sezonunu açan Batıkent TOKİ Mahallesi’ndeki Aile Otağı, yaz akşamları ailelerin ve arkadaş gruplarının akınına uğrarken hemen yanı başındaki Botanik Park ise ziyaretçilerine bambaşka bir deneyim yaşatıyor.

Sıcak ve soğuk içecekler, dondurma, pasta ve tatlı çeşitlerinin çok uygun fiyatlarla satışa sunulduğu Eyyübiye Belediyesi Aile Otağı’nda çocukların da eğlenceli zaman geçireceği oyun alanları bulunuyor.

Şanlıurfa’da tedavileri tamamlanan sincaplar doğaya bırakıldı Şanlıurfa’da tedavileri tamamlanan sincaplar doğaya bırakıldı

Geçtiğimiz günlerde aydınlatması da tamamlanan Botanik Park ise yüzlerce çeşit çiçeği, yürüyüş ve dinlenme alanları, içerisindeki tenis kortu, çok amaçlı salonu, eğitim otağı ve birbirinden özel fotoğraf çekim alanlarıyla Eyyübiyelileri ağırlıyor.