Şanlıurfa’da pamuk üreticilerine ilaçlama uyarısı Şanlıurfa’da pamuk üreticilerine ilaçlama uyarısı
Viranşehir Oto Galeri Sitesi’nde esnaf ziyareti yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, burada simit satışı yapan Tevfik Atan ile tanıştı. Başkan Ekinci’nin sohbet ettiği Simitçi Atan, Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG’u çok merak ettiğini söyleyerek araca binme ve kullanma talebini iletti. Danışmanlarına talimat vererek simitçi gencin iletişim bilgilerini aldıran Başkan Ekinci, bugün Tevfik Atan’ın hayalini gerçekleştirdi. Atan ile bugün Millet Bahçesi’nde bir araya gelen Başkan Ekinci, Tevfik Atan’ı makam aracı TOGG’a bindirerek, hem Millet Bahçesi’nde hem de şehirde birlikte tur attı. Başkan Ekinci sayesinde TOGG’a binme hayalini gerçekleştiren ve direksiyon başına da geçme fırsatı bulan Tevfik Atan’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
Hayalinin gerçekleşmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Atan, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.
Tevfik Atan’ın sevincine ortak olan Başkan Ekinci de, “Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG’u Türkiye'ye kazandırılmasında çok büyük bir emek ortaya koyan başta Cumhurbaşkanımıza ve mühendislerimize yürekten teşekkür etmek istiyorum. Bizler de TOGG’u makam aracı olarak kullanmaya başladık. İlçemizde milli otomobilimizi vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Bir esnaf gezimizde karşılaştığımız ve TOGG’a binmeyi arzuladığını bizlere ileten Tevfik Atan kardeşimizin de bu isteğini yerine getirdik. Onun mutluluğuna ortak olduk, bundan sonra da ülkemizin ilk yerli ve milli otomobilini çok değerli hemşerilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.
Editör: Haber Merkezi