Bütün çalışma ekibini depremzedeler için seferber eden Başkan Beyazgül belediyeye ait alanların derhal açılması ve gerekli ihtiyaçların karşılanarak vatandaşların hizmetine sunulması talimatını verdi.

Bir yandan Halk ekmek fabrikasında kapasiteyi 400 bin ekmeğe çıkararak vatandaşlara sıcak ekmek ulaştırmaya çalışan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi diğer yandan çorba evlerinde ve belirlenen alanlarda çeşitli ikramlarda bulundu.

Kesintisiz çorba ikramını sürdüren ekipler, halk ekmek fabrikasında üretilen ekmeklerden vatandaşlara kavurma yaparak ikram etti. Başkan Beyazgül vatandaşları ziyaret ederek onlarla tek tek ilgilendi. Bir emriniz var mı diye sordu.

Başkan Beyazgül’e ziyaret ve incelemeleri sırasında Şanlıurfa Milletvekilleri Ahmet Akay, Halil Özşavlı, Halil Özcan da eşlik etti. Enkaz bölgelerini bir an olsun yalnız bırakmayan ve orada yakınları bulunan ailelerin yanında yer alan Başkan Beyazgül sahadaki çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü aktardı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi ve ALO 153 İletişim Merkezini de ziyaret eden ve çalışanlara kolaylıkla dileyen Başkan Beyazgül, bir gecede üretilen 400 bin halk ekmeğin ekmeğe ulaşılamadığı bir anda çok önemli bir sorunu çözdüğünü aktardı.