Milletvekilli Adayı Eyyüpoğlu, seçim çalışmalarını Viranşehir’de sürdürüyor. İlk olarak Viranşehirli Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Eyyüpoğlu, destek isteyerek her zaman vatandaşların emirlerinde olduğunu belirtti.

Ardından AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Cevahir Asuman Yazmacı’nın seçim ofisine ziyarete bulunan Eyyüpoğlu, kendisini bekleyen kalabalığa teşekkür etti.

Tüm AK Parti’ye gönül verenleri kapı kapı dolaşmaya davet eden Milletvekili Adayı İbrahim Eyyüpoğlu, “Altı artı bir masanın tek bir amacı var oda Cumhurbaşkanımızı düşürmek. Ülkenin geleceği için her hangi planları ve amaçları yok” dedi.

Eyyüpoğlu, “14 Mayıs tarihi açıklandığından bu yana ve listelerin açıklanması tarihinden itibaren sürekli sahada olduk, durmadık çalıştık. Her gün bir ilçedeyiz, Eyyübiye, Haliliye ve Bozova olsun, bugün de Viranşehir'deyiz. Viranşehir hemşerilerimizle ve akrabalarımızla bir araya geldik. Tabii değerli hemşerilerim, bu seçim her zamanki seçimlerden çok daha önemli bir seçim. Gerek teşkilatımız olsun, gerekse hemşerilerimiz olsun, bizim durmadan çalışmamız lazım. Kapı kapı dolaşmamız gerekiyor, her hemşerimizin bire bir ayrı ayrı komşularının kapısını çalıp sahada olması gerekiyor. Zira bu seçimde hak ile batılın seçimi olduğunu unutmamamız gerekiyor. Muhalefetin 6+1 masanın tek bir amacı var: Recep Tayyip Erdoğan'ı göndermek. Akabinde herhangi bir amacı ve herhangi bir projeleri yok. Sadece Erdoğan'ı gönderelim, Erdoğan'ı gönderdikten sonra ülkeyi kaça böleceğiz planındalar”

YAZMACI, “CANLA BAŞLA ÇALIŞIYOR”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilli adayı Cevahir Asuman Yazmacı ise; Seçim startını verdiğimiz günden bu yana canla başla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ben inanıyorum ki 14 Mayıs’ta partimiz zaferle çıkacaktır.”