Öne Çıkanlar sanlıurfa prohje yesıldırek Başarılı Sporcuları Ödüllendirmeye Devam Ediyor Urfada kalan son taş ustaları

Bu haber kez okundu.

Urfa Eczacı Odası’nda seçim heyecanı
Şanlıurfa Eczacılar Odasında 840 eczacı bugün oda başkanını seçmek için sandığa gidiyor.Sabah saat 9.00’da başlayan seçim üyelerin oy kullanmasıyla akşam saat 17.00'a kadar sürecek,oy kullanımın bitmesiyle beraber sayım yapılarak yeni başkan seçilecek.

Seçimde mevcut başkan Süleyman Açar ile Ahmet Çetiner başkanlık için yarışıyor.

İşte mevcut Başkan Süleyman Açar’ın listesi şu şekilde;
YÖNETİM KURULU ASİL
Süleyman Açar

Servet Kılıç

Hakkı Yazar

Aslı kaplan

Orhan kuş

Mahmut Tosun

Ahmet Karakuş

YÖNETİM KURULU YEDEK
Osman Gümüş

İbrahim Halil Kara

Deniz Hatipoğlu

Cenap Çadırcı

Medine Aksoy

Mahsum Kılıç

Mehmet Ali Özkan

DENETLEME KURULU ASİL
Gökhan Billurcu

Mehmet Gökhan Yılan

Yekta Nur Demir

DENETLEME KURULU YEDEK
Mustafa Şakar

Nide Aydoğdu

Abdullah Kadir Güler

ONUR KURULU ASİL

Mustafa Erdem Açıkgöz
Hümeyya Hançer

Mahmut Sürücü

Mehmet Ali Üçkök

Nezire Akça

Onur Kurulu Yedek

Eyyüp Tokdemir

Emine Alagöz

Mehmet Uzundur

Mehmet Aslan

Mehmet Fatih İzol

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ ASİL
Süleyman Açar

Emin Murat Şehsuvaroğlu

Mehmet Karadağ

Mehmet Özkaya

Mustafa Yazar

Ali Erdem

Mahmut Dolap

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ YEDEK
Abdullah Kadir işık

Furkan Güçlü

Yusufcan Satıcı

İsa Kurt

Umut Turgay

Esengül Yıldırım

Melis Abbasoğlu

İKİNCİ ADAY AHMET ÇETİNER'İN YÖNETİM KURULU LİSTESİ ŞU ŞEKİLDE
YÖNETİM KURULU ASİL
Ahmet Çetiner

Fatih Karataş

Güldeniz Alçimen

Eyyüp Gür

Mehmet Fatih Yıldız

Fatih Yel Sürücü

Hatice Alper

YÖNETİM KURULU YEDEK
Abdullah Selam Polat

Zülfiye Dilan İfşat

Faruk Ay

Ferda Altınoğlu

Merve Tahtasız

Dilek Tatlı

Mehmet Şah Perihan

DENETLEME KURULU ASİL
Mehmet Sahil Yüncü

Nur Beşleyici

İbrahim Kaya

DENETLEME KURULU YEDEK
Abdullah Alagöz

Seda Denek

İsa Kurt

ONUR KURULU ASİL

Rahime Alsancak

Mehmet Ali Kızılkanat

Mehmet Harmancı

Erdal Ural

Abdullah Kaya

ONUR KURULU YEDEK
Muhammet Can Öksüzoülu

Hatice Açemoğlu

Hasan Çiftçi

Emre Karaçizmeli

Mehmet Acar

TEB DELEGASYONU ASİL
Ahmet Çetiner

Fatih Karataş

Mustafa Agadayı

Osman Mutlu

Perivan Çetiner

Serdar Polat

Sema Sibel Çitfçi

TEB DELEGASYONU YEDEK
Banu Orman

Zekiye Doğantürk

Medine Aksoy

Müslüm İncebıyık

Ayşe Nur Köran

Didem Yücel İmamoğlu

Semra Kırmızı

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner24

banner49